Manufacturer Part Number: WSX180-1330-13
Category:
Product Type: Power Supplies
Description:
100-240V Wall Plug-In Pwr Supply, Interchangeable input plugs, 18.0Vdc@1333mA cUL/CE/GS/SGSEA, Level VI, Center Pos, Plug = 2.5mm(ID) x 5.5mm(OD) x 11mm(L)