Manufacturer Part Number: WSX090-2500-R
Category:
Product Type: Power Supplies
Description:
100-240V Wall Plug-In Pwr Supply, Interchangeable input plugs, 9Vdc@2500mA cUL/CE/GS/SGSEA, Level VI, Center Neg, Plug = 2.1mm(ID) x 5.5mm(OD) x 11mm(L)