Manufacturer Part Number: WSU060-3000-R
Category:
Product Type: Power Supplies
Description:
100-240V Wall Plug-In Pwr Supply, 6.0VDC@3000mA cUL/CE, Center NEG, PLUG = 2.1mm(ID) x 5.5mm(OD) x 11mm(L)