Manufacturer Part Number: AEU65-480
Category:
Product Type: Power Supplies
Description:
Power Supply, Input: 90-264Vac PFC, 50/60Hz, Output: 48Vdc, 1.35A, 65W. Safety Approvals: cRU, RU, TUV, CB, CE