Manufacturer Part Number: VMP-R470-1.0-U
Description:
RESISTOR - ISA-PLAN SHUNT, 0.47 Ohms
Package Type: REEL
VMP-R470-1.0-U
Related products
CSR1206-0R001F1
CSR1206 0.001 OHM 1%
Placeholder
CSRL3-0R00075F8
RES SMD 750 UOHM 1% 3W 2512
Placeholder
CSRL3-0R02F8
RES 0.02 OHM 1% 3W 2512
CSRL3-0R0005F8
RES SMD 500 UOHM 1% 3W 2512