Manufacturer Part Number: VMP-R022-1.0-U
Description:
RESISTOR - ISA-PLAN SHUNT, 0.022Ohms
Package Type: REEL
VMP-R022-1.0-U
Placeholder
CSRL3-0R0015F8
RES 0.0015 OHM 1% 3W 2512