Manufacturer Part Number: VMI-R010-1.0-LA
Category: ,
Product Type: Chip Resistors
Description:
RESISTOR - ISA-PLAN SHUNT, 0.01 Ohms
Datasheet
Standard Pack Quantity (SPQ):
Package Type: REEL
VMI-R010-1.0-LA
Manufacturer
Isabellenhuette
Packaging Type
REEL
Product Type
Chip Resistors
Factory Lead Time: Please Contact Us
price
Related products
PFC10-5RF1
RES SMD 5 OHM 1% 25W PFC10