Manufacturer Part Number: VLP-R005-1.0
Category: ,
Product Type: Chip Resistors
Description:
RESISTOR - ISA-PLAN SHUNT, 0.005Ohms
Datasheet
Standard Pack Quantity (SPQ):
Package Type: REEL
VLP-R005-1.0
Manufacturer
Isabellenhuette
Packaging Type
REEL
Product Type
Chip Resistors
Factory Lead Time: Please Contact Us
price
Related products
Placeholder
HVC0805H-330MK8
RES SMD 330M OHM 10% 1/8W 0805