Manufacturer Part Number: VLK-R005-1.0
Category: ,
Product Type: Chip Resistors
Description:
RESISTOR
Datasheet
Standard Pack Quantity (SPQ):
Package Type: REEL
VLK-R005-1.0
Manufacturer
Isabellenhuette
Packaging Type
REEL
Product Type
Chip Resistors
Factory Lead Time: Please Contact Us
price
Related products
CSR2512B0R005F
RES 0.005 OHM 1% 2.5W 2512