Manufacturer Part Number: UDR-10S-TR(LG)
Category: ,
Product Type: Rotary Dip Switch
Description:
ROTARY DIP 10X10 Sqaure, Height 4.5mm, Position of Number 0=0℃ Real, 0mm Arrow Rotor, SMD Ter`3X3, 10 Position