Manufacturer Part Number: SMT-R820-1.0
Description:
RESISTOR - ISA-PLAN SHUNT, 0.82 Ohms
Package Type: REEL
SMT-R820-1.0
Related products
Placeholder
CSRL3-0R15F8
RES 0.15 OHM 1% 3W 2512