Manufacturer Part Number: SMT-R470-1.0
Description:
RESISTOR - ISA-PLAN SHUNT, 0.47 Ohms
Package Type: REEL
SMT-R470-1.0
Related products
PCR0805-4K7J1
RES SMD 4.7K OHM 5% 1/4W 0805