Manufacturer Part Number: SMT-R330-1.0
Description:
RESISTOR - ISA-PLAN SHUNT, 0.33 Ohms
Package Type: REEL
SMT-R330-1.0
Related products
Placeholder
CSRL3-0R1F8
RES 0.1 OHM 1% 3W 2512