Manufacturer Part Number: SMT-R120-1.0
Description:
RESISTOR - ISA-PLAN SHUNT, 0.12 Ohms
Package Type: REEL
SMT-R120-1.0
Related products
CSR2512B0R005F
RES 0.005 OHM 1% 2.5W 2512