Manufacturer Part Number: SMT-R068-2.0
Category: ,
Product Type: Chip Resistors
Description:
RESISTOR - ISA-PLAN SHUNT, 0.068Ohms
Datasheet
Standard Pack Quantity (SPQ):
Package Type: REEL
SMT-R068-2.0
Manufacturer
Isabellenhuette
Packaging Type
REEL
Product Type
Chip Resistors
Factory Lead Time: Please Contact Us
price
Related products
CSR2512C0R05F
RES 0.05 OHM 1% 3W 2512