Manufacturer Part Number: SMT-R056-1.0
Category: ,
Product Type: Chip Resistors
Description:
RESISTOR - ISA-PLAN SHUNT, 0.056Ohms
Datasheet
Standard Pack Quantity (SPQ):
Package Type: REEL
SMT-R056-1.0
Manufacturer
Isabellenhuette
Packaging Type
REEL
Product Type
Chip Resistors
Factory Lead Time: Please Contact Us
price
Related products
Placeholder
CSRL3-0R002F8
RES 0.002 OHM 1% 3W 2512