Manufacturer Part Number: Q-150K-1/16-01-QB6IN-28
Category: ,
Product Type: Heat Shrink Tubing
Description:
HEATSHRINK 1/16""-6"" BLACK
Datasheet
Standard Pack Quantity (SPQ): N/A
Package Type: BULK
Q-150K-1/16-01-QB6IN-28
Manufacturer
Qualtek
Packaging Type
BULK
Product Type
Heat Shrink Tubing
Factory Lead Time: Please Contact Us
price
Related products
Straight SMB Plug to Right Angle SMB Plug Cable Assembly, RG316 Cable
415-0001-MM500
Right Angle SMB Plug to Right Angle SMB Plug Cable Assembly, RG178 Cable, 500 mm/ 19.7"
415-0001-MM150
Right Angle SMB Plug to Right Angle SMB Plug Cable Assembly, RG178 Cable, 150 mm/ 5.9"