Manufacturer Part Number: OS400-1005-011
Category: ,
Product Type: OCXO
Description:
Low phase noise (-165dBc/Hz) OCXO 5Vd.c. 10.0MHz Sine Wave 10ppb -20 to 70°C 20.75 x 20.75mm Through Hole
Datasheet
Standard Pack Quantity (SPQ): Please Contact Us
Package Type: Please Contact Us
OS400-1005-011
Manufacturer
RFX Limited
Packaging Type
Please Contact Us
Product Type
OCXO
price
Related products
LFXTAL071666Cutt
11.05920MHz 30/50/-40 to 85C/8 FUND
LFXTAL050311Cutt
20.0MHz 50/100/-40 to 125C/8 FUND
24.5760MHz 30/50/-40 to 85C/8 FUND
16.0MHz 50/100/-40 to 125C/8 FUND