Manufacturer Part Number: MPQ60-48S5P1W
Description:
DC/DC CONVERTER isolated / 60W / Vout:5.1
Package Type: Tube
MPQ60-48S5P1W
Related products
ALS75-3.3
Input: 90-260Vac@47/63Hz. Output: 3.3Vdc, 12Amp, 40W. Safety Approvals: c?U, ?U, TUV, CE