Manufacturer Part Number: MPQ60-48S12W
Description:
DC/DC CONVERTER isolated / 60W / Vout:12
Package Type: Tube
MPQ60-48S12W
Related products
ABU125-360
Power Supply, Input: 90-264Vac PFC, 50/60Hz, Output: 36Vdc, 3.5A, 100W (125W w/fan). Safety Approvals: cRU, RU, TUV, CB, CE