Manufacturer Part Number: MPQ60-48S05W
Category: ,
Product Type: DC/DC Converter
Description:
DC/DC CONVERTER isolated / 60W / Vout:5
Datasheet
Standard Pack Quantity (SPQ): 10
Package Type: Tube
MPQ60-48S05W
Manufacturer
P-DUKE
Packaging Type
Tube
Product Type
DC/DC Converter
Factory Lead Time: 20 Weeks
price
Related products
AEU65-360
Power Supply, Input: 90-264Vac PFC, 50/60Hz, Output: 36Vdc, 1.8A, 65W. Safety Approvals: cRU, RU, TUV, CB, CE