Manufacturer Part Number: MPP10-48D12A
Description:
DC/DC CONVERTER isolated / 10W/ Vout:±12
Package Type: Tube
MPP10-48D12A
Related products
ALS50-3.3
Input: 90-260Vac@47/63Hz. Output: 3.3Vdc, 9.1Amp, 30W. Safety Approvals: c?U, ?U, TUV, CE