Manufacturer Part Number: MPP10-48D05WA
Description:
DC/DC CONVERTER isolated / 10W/ Vout:±5
Package Type: Tube
MPP10-48D05WA
Related products
ABU125-270
Power Supply, Input: 90-264Vac PFC, 50/60Hz, Output: 27Vdc, 4.6A, 100W (125W w/fan). Safety Approvals: cRU, RU, TUV, CB, CE