Manufacturer Part Number: MPP10-48D05B
Description:
DC/DC CONVERTER isolated / 10W/ Vout:±5
Package Type: Tube
MPP10-48D05B
Related products
AEU65-240
Power Supply, Input: 90-264Vac PFC, 50/60Hz, Output: 24Vdc, 2.7A, 65W. Safety Approvals: cRU, RU, TUV, CB, CE