Manufacturer Part Number: MPP10-24S3P3B
Description:
DC/DC CONVERTER isolated / 10W/ Vout:3.3
Package Type: Tube
MPP10-24S3P3B
Related products
AEU65-120
Power Supply, Input: 90-264Vac PFC, 50/60Hz, Output: 12Vdc, 5.4A, 65W. Safety Approvals: cRU, RU, TUV, CB, CE