Manufacturer Part Number: MPP10-24S24WA
Description:
DC/DC CONVERTER isolated / 10W/ Vout:24
Package Type: Tube
MPP10-24S24WA
Related products
ABU125-360
Power Supply, Input: 90-264Vac PFC, 50/60Hz, Output: 36Vdc, 3.5A, 100W (125W w/fan). Safety Approvals: cRU, RU, TUV, CB, CE