Manufacturer Part Number: MPP10-24S12A
Category: ,
Product Type: DC/DC Converter
Description:
DC/DC CONVERTER isolated / 10W/ Vout:12
Datasheet
Standard Pack Quantity (SPQ): 10
Package Type: Tube
MPP10-24S12A
Manufacturer
P-DUKE
Packaging Type
Tube
Product Type
DC/DC Converter
Factory Lead Time: 20 Weeks
price
Related products
AEU65-050
Power Supply, Input: 90-264Vac PFC, 50/60Hz, Output: 5.0Vdc, 10A, 50W. Safety Approvals: cRU, RU, TUV, CB, CE