Manufacturer Part Number: MPP03-24S12B
Category: ,
Product Type: DC/DC Converter
Description:
DC/DC CONVERTER isolated / 3W/ Vout:12
Datasheet
Standard Pack Quantity (SPQ): 10
Package Type: Tube
MPP03-24S12B
Manufacturer
P-DUKE
Packaging Type
Tube
Product Type
DC/DC Converter
Factory Lead Time: 20 Weeks
price
Related products
ALS50-12
Input: 90-260Vac@47/63Hz. Output: 12Vdc, 4.2Amp, 50.4W. Safety Approvals: c?U, ?U, TUV, CE
ALS50-5
Input: 90-260Vac@47/63Hz. Output: 24Vdc, 2.1 Amp, 50.4W. Safety Approvals: c?U, ?U, TUV, CE
ALS75-12
Input: 90-260Vac@47/63Hz. Output: 12Vdc, 6.2Amp, 75W. Safety Approvals: c?U, ?U, TUV, CE
ABU125-150
Power Supply, Input: 90-264Vac PFC, 50/60Hz, Output: 15Vdc, 8.4A, 100W (125W w/fan). Safety Approvals: cRU, RU, TUV, CB, CE