Manufacturer Part Number: MPP03-24D15WB
Category: ,
Product Type: DC/DC Converter
Description:
DC/DC CONVERTER isolated / 3W/ Vout:±15
Datasheet
Standard Pack Quantity (SPQ): 10
Package Type: Tube
MPP03-24D15WB
Manufacturer
P-DUKE
Packaging Type
Tube
Product Type
DC/DC Converter
Factory Lead Time: 20 Weeks
price
Related products
ABU125-150
Power Supply, Input: 90-264Vac PFC, 50/60Hz, Output: 15Vdc, 8.4A, 100W (125W w/fan). Safety Approvals: cRU, RU, TUV, CB, CE
ALS50-12
Input: 90-260Vac@47/63Hz. Output: 12Vdc, 4.2Amp, 50.4W. Safety Approvals: c?U, ?U, TUV, CE
ALS75-5
Input: 90-260Vac@47/63Hz. Output: 5Vdc, 12Amp, 75W. Safety Approvals: c?U, ?U, TUV, CE
ALS75-3.3
Input: 90-260Vac@47/63Hz. Output: 3.3Vdc, 12Amp, 40W. Safety Approvals: c?U, ?U, TUV, CE