Manufacturer Part Number: MPH04-12D15
Category: ,
Product Type: DC/DC Converter
Description:
DC/DC CONVERTER isolated / 4W/ Vout:±15
Datasheet
Standard Pack Quantity (SPQ): 10
Package Type: Tube
MPH04-12D15
Manufacturer
P-DUKE
Packaging Type
Tube
Product Type
DC/DC Converter
Factory Lead Time: 20 Weeks
price
Related products
ALS50-12
Input: 90-260Vac@47/63Hz. Output: 12Vdc, 4.2Amp, 50.4W. Safety Approvals: c?U, ?U, TUV, CE