Manufacturer Part Number: MPD30-48S05W
Description:
DC/DC CONVERTER isolated / 30W/ Vout:5
Package Type: Tube
MPD30-48S05W
Related products
AWSP100-12
SWITCHMODE POWER SUPPLY - Input: 85-264Vac@50/60Hz. Output: 12Vdc, 8.4 Amp, 100W. Safety Approvals: cRU, RU, TUV, CE