Manufacturer Part Number: MPD30-48D12
Description:
DC/DC CONVERTER isolated / 30W/ Vout:±12
Package Type: Tube
MPD30-48D12
Related products
ABU125-150
Power Supply, Input: 90-264Vac PFC, 50/60Hz, Output: 15Vdc, 8.4A, 100W (125W w/fan). Safety Approvals: cRU, RU, TUV, CB, CE