Manufacturer Part Number: MPD30-24S24
Category: ,
Product Type: DC/DC Converter
Description:
DC/DC CONVERTER isolated / 30W/ Vout:24
Datasheet
Standard Pack Quantity (SPQ): 10
Package Type: Tube
MPD30-24S24
Manufacturer
P-DUKE
Packaging Type
Tube
Product Type
DC/DC Converter
Factory Lead Time: 20 Weeks
price
Related products
ABU125-050
Power Supply, Input: 90-264Vac PFC, 50/60Hz, Output: 5.0Vdc, 20A, 70W (100W w/fan). Safety Approvals: cRU, RU, TUV, CB, CE
ALS75-5
Input: 90-260Vac@47/63Hz. Output: 5Vdc, 12Amp, 75W. Safety Approvals: c?U, ?U, TUV, CE
ABU125-480
Power Supply, Input: 90-264Vac PFC, 50/60Hz, Output: 48Vdc, 2.6A, 100W (125W w/fan). Safety Approvals: cRU, RU, TUV, CB, CE
AEU65-360
Power Supply, Input: 90-264Vac PFC, 50/60Hz, Output: 36Vdc, 1.8A, 65W. Safety Approvals: cRU, RU, TUV, CB, CE