Manufacturer Part Number: MPD30-24S15
Description:
DC/DC CONVERTER isolated / 30W/ Vout:15
Package Type: Tube
MPD30-24S15
Related products
AEU65-050
Power Supply, Input: 90-264Vac PFC, 50/60Hz, Output: 5.0Vdc, 10A, 50W. Safety Approvals: cRU, RU, TUV, CB, CE