Manufacturer Part Number: MPD30-24S12
Category: ,
Product Type: DC/DC Converter
Description:
DC/DC CONVERTER isolated / 30W/ Vout:12
Datasheet
Standard Pack Quantity (SPQ): 10
Package Type: Tube
MPD30-24S12
Manufacturer
P-DUKE
Packaging Type
Tube
Product Type
DC/DC Converter
Factory Lead Time: 20 Weeks
price
Related products
ALS50-5
Input: 90-260Vac@47/63Hz. Output: 24Vdc, 2.1 Amp, 50.4W. Safety Approvals: c?U, ?U, TUV, CE