Manufacturer Part Number: MAH450US15
Category: ,
Product Type: AC/DC Power Supply
Description:
AC/DC POWER SUPPLY isolated / 450W/ Vout:15
Datasheet
Standard Pack Quantity (SPQ): 10
Package Type: Tube
MAH450US15
Manufacturer
P-DUKE
Packaging Type
Tube
Product Type
AC/DC Power Supply
Factory Lead Time: 20 Weeks
price
Related products
AEU65-360
Power Supply, Input: 90-264Vac PFC, 50/60Hz, Output: 36Vdc, 1.8A, 65W. Safety Approvals: cRU, RU, TUV, CB, CE