Manufacturer Part Number: MAF150US28B
Category: ,
Product Type: AC/DC Power Supply
Description:
AC/DC POWER SUPPLY isolated / 150W/ Vout:28
Datasheet
Standard Pack Quantity (SPQ): 10
Package Type: Tube
MAF150US28B
Manufacturer
P-DUKE
Packaging Type
Tube
Product Type
AC/DC Power Supply
Factory Lead Time: 20 Weeks
price
Related products
AEU65-120
Power Supply, Input: 90-264Vac PFC, 50/60Hz, Output: 12Vdc, 5.4A, 65W. Safety Approvals: cRU, RU, TUV, CB, CE