Manufacturer Part Number: MAD65UT32M6D
Description:
AC/DC POWER SUPPLY isolated / 65W/ Vout:+5/+3.3/-12
Package Type: Tube
MAD65UT32M6D
Related products
AEU65-050
Power Supply, Input: 90-264Vac PFC, 50/60Hz, Output: 5.0Vdc, 10A, 50W. Safety Approvals: cRU, RU, TUV, CB, CE