Manufacturer Part Number: MAD40US09D
Description:
AC/DC POWER SUPPLY isolated / 40W/ Vout:9
Package Type: Tube
MAD40US09D
Related products
ABU125-120
Power Supply, Input: 90-264Vac PFC, 50/60Hz, Output: 12Vdc, 10.5A, 102W (125W w/fan). Safety Approvals: cRU, RU, TUV, CB, CE