Manufacturer Part Number: MAD40UD63D
Description:
AC/DC POWER SUPPLY isolated / 40W/ Vout:+12/+5
Package Type: Tube
MAD40UD63D
Related products
ALS75-5
Input: 90-260Vac@47/63Hz. Output: 5Vdc, 12Amp, 75W. Safety Approvals: c?U, ?U, TUV, CE