Manufacturer Part Number: MAD30US36B
Description:
AC/DC POWER SUPPLY isolated / 30W/ Vout:36
Package Type: Tube
MAD30US36B
Related products
ALS50-5
Input: 90-260Vac@47/63Hz. Output: 24Vdc, 2.1 Amp, 50.4W. Safety Approvals: c?U, ?U, TUV, CE