Manufacturer Part Number: MAD30US18B
Category: ,
Product Type: AC/DC Power Supply
Description:
AC/DC POWER SUPPLY isolated / 30W/ Vout:18
Datasheet
Standard Pack Quantity (SPQ): 10
Package Type: Tube
MAD30US18B
Manufacturer
P-DUKE
Packaging Type
Tube
Product Type
AC/DC Power Supply
Factory Lead Time: 20 Weeks
price
Related products
AWSP100-12
SWITCHMODE POWER SUPPLY - Input: 85-264Vac@50/60Hz. Output: 12Vdc, 8.4 Amp, 100W. Safety Approvals: cRU, RU, TUV, CE
AEU65-150
Power Supply, Input: 90-264Vac PFC, 50/60Hz, Output: 15Vdc, 4.3A, 65W. Safety Approvals: cRU, RU, TUV, CB, CE
ALS75-5
Input: 90-260Vac@47/63Hz. Output: 5Vdc, 12Amp, 75W. Safety Approvals: c?U, ?U, TUV, CE
ALS75-12
Input: 90-260Vac@47/63Hz. Output: 12Vdc, 6.2Amp, 75W. Safety Approvals: c?U, ?U, TUV, CE