Manufacturer Part Number: MAD30US15B
Category: ,
Product Type: AC/DC Power Supply
Description:
AC/DC POWER SUPPLY isolated / 30W/ Vout:15
Datasheet
Standard Pack Quantity (SPQ): 10
Package Type: Tube
MAD30US15B
Manufacturer
P-DUKE
Packaging Type
Tube
Product Type
AC/DC Power Supply
Factory Lead Time: 20 Weeks
price
Related products
ABU125-240
Power Supply, Input: 90-264Vac PFC, 50/60Hz, Output: 24Vdc, 5.2A, 100W (125W w/fan). Safety Approvals: cRU, RU, TUV, CB, CE