Manufacturer Part Number: MAC15US28B-D
Category: ,
Product Type: AC/DC Power Supply
Description:
AC/DC POWER SUPPLY isolated / 15W/ Vout:28
Datasheet
Standard Pack Quantity (SPQ): 10
Package Type: Tube
MAC15US28B-D
Manufacturer
P-DUKE
Packaging Type
Tube
Product Type
AC/DC Power Supply
Factory Lead Time: 20 Weeks
price
Related products
ALS75-24
Input: 90-260Vac@47/63Hz. Output: 24Vdc, 3.1Amp, 75W. Safety Approvals: c?U, ?U, TUV, CE