Manufacturer Part Number: FAD1-08032CBMW12
Category: ,
Product Type: Fans
Description:
FAN AXIAL 80.5X32MM 12VDC WIRE
Datasheet
Standard Pack Quantity (SPQ): N/A
Package Type: BULK
FAD1-08032CBMW12
Manufacturer
Qualtek
Packaging Type
BULK
Product Type
Fans
Factory Lead Time: Please Contact Us
price
Related products
06362-B
FAN FILTER ANODIZED BLACK 92MM
06450-SS
FAN FILTER/SCREEN STEEL 120MM
POWER CORD FAN 45DEG ANGLE 12""
06362-M
FAN FILTER/SCREEN 92MM