Manufacturer Part Number: CMS-R033-1.0
Description:
RESISTOR - ISA-PLAN SHUNT, 0.033Ohms
Package Type: REEL
CMS-R033-1.0
Related products
CSR2512A0R025F
RES 0.025 OHM 1% 2W 2512