Manufacturer Part Number: CMS-R025-1.0
Description:
RESISTOR - ISA-PLAN SHUNT, 0.025Ohms
Package Type: REEL
CMS-R025-1.0
Related products
Placeholder
CSRL3-0R00075F8
RES SMD 750 UOHM 1% 3W 2512