Manufacturer Part Number: CMS-R015-1.0
Category: ,
Product Type: Chip Resistors
Description:
RESISTOR - ISA-PLAN SHUNT, 0.015Ohms
Datasheet
Standard Pack Quantity (SPQ):
Package Type: REEL
CMS-R015-1.0
Manufacturer
Isabellenhuette
Packaging Type
REEL
Product Type
Chip Resistors
Factory Lead Time: Please Contact Us
price
Related products
Placeholder
CSRL3-0R0015F8
RES 0.0015 OHM 1% 3W 2512