Manufacturer Part Number: CMP-R025-1.0
Description:
RESISTOR - ISA-PLAN SHUNT, 0.025Ohms
Package Type: REEL
CMP-R025-1.0
Related products
Placeholder
CSRL3-0R02F8
RES 0.02 OHM 1% 3W 2512