Manufacturer Part Number: CMP-R022-5.0
Description:
RESISTOR - ISA-PLAN SHUNT, 0.022Ohms
Package Type: REEL
CMP-R022-5.0
Related products
PCR0805-1RJ1
RES SMD 1 OHM 5% 1/4W 0805